Serdecznie witam czytelników bloga GabinetAloes!

Od kilkunastu  lat doskonalę swą wiedzę na temat produktów medycyny naturalnej oraz zabiegów niekonwencjonalnych wspomagających zdrowie.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej- zawsze bliskie były mi tematy związane z tym co się dzieje w organizmie człowieka.

Dzięki setkom szkoleń w kilku firmach – jakie przez te lata odbyłam jestem w stanie udzielić porady zdrowotnej każdej osobie i polecić takie produkty naturalne czy zabiegi, które poprawią stan zdrowia, samopoczucie oraz zmniejszą lub usuną dolegliwości bólowe.

Wybieram do współpracy tylko te firmy, które są znane z produkcji suplementów i innych środków na bazie produktów naturalnych.

Technologia pozyskania cennych dla zdrowia składników naturalnych z roślin jest bardziej skomplikowana niż produkcja leków powstałych na bazie wiązań chemicznych.

W związku z tym zarówno cena jak i skuteczność jest wyższa- są lepiej przyswajalne dla organizmu człowieka.

Produkty naturalne = medycyny niekonwencjonalnej działają na cały organizm-holistycznie więc wnikają do każdej komórki przywracając jej zachwianą równowagę. Aby to zrobiły w całym organizmie to jednak potrzeba trochę czasu. Ponieważ każdy organizm jest inny więc nie ma reguły co do terminu odczuwania poprawy samopoczucia. Bywa że osoby odczuwają poprawę po 1-2 dniach ale bywa że po kilku tygodniach.

Leki medycyny konwencjonalnej działają wybiórczo na poszczególne narządy – dlatego bywa, że zgodnie ze znanym powiedzeniem „Na jedno pomagają a na inne szkodzą”

Założeniem tego bloga jest nadzieja, że tu będziemy wymieniać swe doświadczenia na temat naturalnych środków wspomagających zdrowie- do czego serdecznie zapraszam.

Z częściową ofertą produktów naturalnych można zapoznać się na Allegro, NIK- GabinetAloes

Strona http://www.gabinetaloes.pl wraz ze sklepem jest w trakcie modernizacji, ale już zapraszam do zaglądania na nią.

Teresa Barańczuk

Reklamy